Jak wybieram produkty? Testowanie! 0

W każdym z nas jest nieograniczona moc kreacji. I pierwszy zachwyt wywołany odnalezieniem właściwej metody realizacji pomysłów daje niespożyte siły. Zaczynasz tworzyć coraz więcej! Jak wybrać z obfitości produktów swojej kreacji to co najlepsze? Zebrać grupę użytkowników i testować. 

 
 

Dzieci są tak fajne i jednocześnie zaskakujące w swojej szczerości, że pierwsze spotkanie trwało cały dzień. Mamy zadbały, żeby dziewczynki były ładnie ubrane i uczesane, fotograf wybrała miejsce, a kiedy zabawa się zaczęła nic nie było już kontrolowane. Dziewczyny zaczęły się rozbierać i bose nogi z prędkością światła przemierzały parkowy trawnik. Można tylko stać z boku i obserwować. 

W małej główce wielka wyobraźnia! Jak to jest, że dzieci mają w sobie najpiękniejszy świat doznań, do którego rodzice tak bardzo chcą zajrzeć, a nie zawsze jest to takie proste. Jakie pytania postawić? Jak poznać opinie dziecka o tak oczywistych dla niego sprawach jak wybór kocyka czy zabawki? Dzieci nie potrzebują uzasadnień dla swoich wyborów. Ja wiem teraz jedno. Lubią kolory i miękkości. Mamy lubią tkaniny trwałe i łatwe do wyprania, najlepiej takie które nie wymagają prasowania. Dlatego minky nadal sprawdza się w obu przypadkach, ale velvet jest na tyle urzekający, że został hitem! 

 
 

Pościele zmieniły swoją funkcję i zostały okryciem szałasu na ceremonię picia herbaty. A kocyki z wypełnieniem z włókniny silikonowej zdały egzamin na izolacje termiczną.

 
 
 

Wszystkie tkaniny posiadają atesty bezpieczeństwa i o tym także była rozmowa. Na końcu mama Wandy wybrała otulacz muślinowy z bawełny do nosidełka. Do wózka bawełniane poliestrowy i jak się okazało pasował idealnie do każdego rodzaju zapięcia, a montaż był wystarczająco intuicyjny i prosty. Miękkie i przepuszczalne wypełnienie sprawdziło się nawet kiedy wyszło słońce, a mała zasnęła w nosidełku. Przyjemnie otulona miała wystarczająco ciepło, ale ku zaskoczeniu jej mamy, nie zagrzała się i nie pociła. 

 
 

Na zakończenie dziękujemy Wandzie, Helenie, Hani i Poli oraz ich mamom za wspólny czas i rozmowy. 

Wspaniałe zdjęcia zrobiła dla nas Asia.

 
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl