TWORZYMY JAKOŚĆ

Zakupy to moment zauroczenia i zachwytu, ale przede wszystkim poszukiwanie najlepszej jakości. Z Momika możesz spokojnie poddawać się fascynacji wzbudzanej kolorami i wzorami, bo o jakość już zadbaliśmy!

 
Liczy się funkcjonalność! 
 
Każdy produkt ma swoje unikatowe rozwiązania. Od najprostszych kocyków do przemyślanych w każdym detalu otulaczy, przez praktyczne ręczniki i pościele.... wybierz to co naprawdę Ci się podoba. Używaj z radością i nie martw się niczym. Stosujemy suwaki, bo są błyskawiczne, wiązania lubimy za trwałość i kokardki, a sznurkowe ściągacze ze stoperami dają możliwość swobodnej regulacji i kształtowania. Każde z tych rozwiązań sprawdzaliśmy wielokrotnie i okazało się, że to działa! Tak powstała wielofunkcyjna konstrukcja otulacza, naszej najlepszej alternatywy dla śpiworka do fotelika samochodowego, który pasuje do wszystkich modeli nosidełek jak żaden inny.
 
 
 
Certyfikowane tkaniny
 
Wszystkie produkty powstały z tkanin testowanych pod kątem weryfikacji obecności 100 najbardziej niebezpiecznych substancji zagrażających konsumentom. Dzięki badaniom przeprowadzonych w laboratoriach na całym świecie certyfikowane produkty są wolne od środków wpływających niekorzystnie na zdrowie ludzi (m.in. formaldehydów, pestycydów czy substancji, które mogą być przyczyną wywoływania alergii). Ocenie podlegają również takie czynniki jak zapachy obce czy odporność na pot i ślinę szczególnie ważne dla najmniejszych użytkowników. Wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę, zapraszam do dalszej lektury oraz na stronę Polskiej Grupy Tekstylnej – informacje o certyfikacie Oeko Tex znajdziecie TUTAJ.
 
 
Jakość tworzą ludzie!
 
Pomysł i materiały wymagają ludzkiej ręki aby stały się produktem. To co czyni je wyjątkowymi to fakt, że powstają w Polsce i tworzą je szwaczki, które wiedza jak ważne jest to co robią a za swoją pracę dostają dobre wynagrodzenie. Dobra praca to dobra zapłata i to buduje zaufanie. Projekt MOMIKA ma najlepsze z możliwych, rodzime polskie korzenie, na którym może wzrastać w sposób organiczny. Chcemy abyście wiedzieli, że wasze pieniądze są dobrem, które angażuje właściwe osoby do tworzenia pięknych rzeczy.
 
 
Dbamy o środowisko!
 
Zanim produkty trafią do Waszych rąk starannie je pakujemy. Podjęliśmy nie łatwą decyzję, aby paczki były w pełni ekologiczne. Zawijamy je w sztywny katon o gramaturze 160 g,  ekologiczny niebielony, który charakteryzuje się bardzo duża wytrzymałością i zawiązujemy niebieskim sznurkiem. Opatrzone papierowymi naklejkami arkusze są odpowiednie do recyklingu. 
 
 
Miś nie przyjdzie do Was z pustymi rękami.
 
Każda paczka zawiera prezent powitalny. Już nie może się doczekać spotkania! Do zobaczenia wkrótce.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl