PROSTE RZECZY SĄ WIELKIE!

Prostota i wielkość to dwa niesłychanie pociągające pojęcia, więc nie sposób się oprzeć ich połączeniu. Jednak jak tego dokonać? W czasie Nam współczesnym wszystkiego jest dużo, a nawet więcej i zdecydowanie dużo więcej niż potrzebujemy. Dlatego chcemy mieć mniej, a później znowu zbieramy. Rodzicielstwo jest wyjątkowym czasem kiedy emocji jest najwięcej a czasu najmniej. Zbierajmy więc doświadczenia... Mam nadzieję, że wraz z MOMIKA, a właściwie dzięki niemu, odrobinkę pomogę Wam w tym wyjątkowym okresie życia. Oddajmy głos misiowi...

 
 
Tak, jak rodzice, ja też uczę się od dzieci. A dzieci lubią poznawać i bawić się. Cieszą się wszystkim! To takie proste! I ja też lubię to co proste, więc pokaże ci kilka pomysłów na to jak ucieszyć się z drobnych rzeczy! Kiedy czekasz na dziecko zaczynasz już zbierać przedmioty. I wszystko jest takie ładne! Chętnie Ci w tym pomogę! 
 
W obszernym magazynie wypełnionym najwyższej delikatności tkaninami, wybieram te najdelikatniejsze. Planuję jak uszyć, jak użyć i jak się tym cieszyć!... a kiedy plan jest gotowy zaczyna się proces tworzenia. W procesie tym powstają kompozycje, powstaje funkcjonalność, co składa się na komfort, którym później mogę dzielić się z Tobą i twoim dzieckiem. Możesz mieć mniej rzeczy i więcej zabawy! 
 
MOMIKOWE PRODUKTY są po prostu tak dobre, że kupujesz je raz i cieszysz się nimi długo. Wybierasz to co polubisz i wiesz, że już jest sprawdzone - bezpieczne, funkcjonalne i proste w użyciu. Nie potrzeba wielkich zmian, by zacząć cieszyć się życiem. Małe kroki wystarczą, by dostrzec duże rezultaty. 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl