O NAS Poznajmy się!
 
 
 
 
MOMIKA TO PROJEKT ZRODZONY Z CIEKAWOŚCI, DOŚWIADCZEŃ I CHĘCI PODZIELENIA SIĘ WIEDZĄ.
To miłość oparta na pasji, intymności i zaangażowaniu... poszukuje rzeczy pięknych, prostych i funkcjonalnych. Uczy się, popełnia błędy i wyciąga wnioski... jest po to, aby się dzielić doświadczeniem i uczyć każdego oraz tworzyć nowe projekty. Zapraszam do wspólnej przygody!
 

CIESZ SIĘ KAŻDEGO DNIA Z MOMIKĄ!

Jestem prostym niedźwiadkiem, więc moja filozofia jest prosta: nie martw się o nic i baw się cały czas! Chociaż wiem, że nie zawsze możesz zrobić tak samo, mam coś, co pomoże Ci złapać więcej radości na co dzień. Więc co powiesz? Gotowy na trochę zabawy?

 

TWORZYMY MOMIKOWĄ JAKOŚĆ!

Każdy maluch wie, że gdy coś jest puszyste, jest dobre! Ale dobre nie zawsze jest wystarczająco dobre - dzieci zasługują na najlepsze! Dlatego MOMIKOWE produkty powstają z materiałów najwyższej delikatności, a wykończenia są niezwykle staranne. Najbardziej lubię rzeczy proste!

 

PROSTE RZECZY SĄ WIELKIE!

Wiem, że może to zabrzmieć banalnie, ale oto prawda: drobne szczegóły mogą mieć znaczący wpływ na codzienne życie Twoje i Twojego dziecka. Pozwólcie, że zaoferuję wam moje najlepsze produkty. Poznaj zalety każdego z nich! Zaproś mnie do swojego domu, a będę Wam towarzyszył w codziennych przygodach!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl