o nas

Gabriela Ryske

Jestem psychologiem dzieci i młodzieży oraz psychotraumatologiem, jak również Prezesem fundacji Momika. Z wyjątkową wrażliwością podchodzę do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, zdając sobie sprawę, jak istotne jest stworzenie bezpiecznego miejsca dla wyrażania uczuć i przeżywania trudności. Dodatkowo, jako twórczyni Misia Momisia, stworzyłam nie tylko przytulnego towarzysza dla dzieci, ale także narzędzie, które pomaga w terapeutycznej pracy. Miś Momiś jest czułym sprzymierzeńcem w procesie zdrowienia i rozwijania umiejętności radzenia sobie z trudnościami emocjonalnymi.

Teresa
Woińska–Kozłowska

Jestem pedagogiem specjalnym z ponad 30-letnim doświadczeniem pracy z tak zwaną ”trudną młodzieżą”. Posiadam studia podyplomowe Terapii Pedagogicznej i Interwencji Kryzysowej, co pozwala mi kompleksowo wspierać rozwój uczniów w trudnych sytuacjach. Dodatkowo, pełnię rolę wychowawcy oraz współprowadzę Klub Absolwenta przy Ognisku ”Marymont”. W mojej pracy zawodowej kieruję się mądrością Sokratesa: ”Każdy ma w sobie słońce, trzeba tylko pozwolić mu świecić”. Uznaję, że terapia poprzez teatr ma ogromną wartość, dlatego angażuję się w organizację zajęć teatralnych, które nie tylko rozwijają umiejętności artystyczne, ale także mają walory terapeutyczne.

Teresa Woińska – Kozłowska

Jestem pedagogiem specjalnym z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy z tak zwaną ”trudną młodzieżą”. Posiadam studia podyplomowe z Terapii Pedagogicznej i Interwencji Kryzysowej, co pozwala mi kompleksowo wspierać rozwój uczniów w trudnych sytuacjach. Dodatkowo pełnię rolę wychowawcy oraz współprowadzę Klub Absolwenta przy Ognisku ”Marymont”. W mojej pracy zawodowej kieruję się mądrością Sokratesa: ”Każdy ma w sobie słońce, trzeba tylko pozwolić mu świecić”. Uznaję, że terapia poprzez teatr ma ogromną wartość, dlatego angażuję się w organizację zajęć teatralnych, które nie tylko rozwijają umiejętności artystyczne, ale także mają walory terapeutyczne.